Вижте всички кандидати за общински съветници в община Родопи

0
1382

Представяме ви пълен списък на кандидатите за общински съветници в община “Родопи“. Припомняме ви, че местните избори ще се проведат на 29 октомври.

  • 2. ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ
    • 101. Лидия Димитрова Гимишева
    • 102. Костадин Стоилов Стоицов
    • 103. Симеон Пламенов Попов
    • 104. Анастас Алексиев Начев
    • 105. Светла Йорданова Попова
    • 106. Румяна Йорданова Йорданова
    • 107. Иван Василев Дечев
    • 108. Надя Иванова Попова
    • 109. Емилия Матеева Такучева
    • 110. Георги Димитров Иванов
    • 111. Иван Георгиев Божков
    • 112. Петър Костадинов Христозов
    • 113. Иван Кирилов Калоферов
    • 114. Иван Калоферов Пенчев
    • 115. Димитър Симеонов Пушкаров
  • 7. ПП ГЕРБ
    • 101. Пламен Димитров Спасов
    • 102. Даниела Йорданова Кузманова
    • 103. Венцислав Бориславов Дзивков
    • 104. Кристина Ивова Атанасова
    • 105. Кирил Цветанов Гавраилов
    • 106. Валентина Радкова Хаджиева
    • 107. Запрян Василев Янков
    • 108. Красимира Михайлова Кънева
    • 109. Галина Иванова Вълева
    • 110. Веска Иванова Вълчанова
    • 111. Величка Георгиева Стоичкова
    • 112. Цветелина Юлиянова Черешарова
    • 113. Гинка Запрянова Динкова
    • 114. Паолина Цанкова Кънчева
    • 115. Георги Георгиев Калинов
    • 116. Евгения Вълкова Попова
    • 117. Димитър Рангелов Насков
    • 118. Веселин Николов Кузмов
    • 119. Георги Илиев Кръстев
    • 120. Десислава Веселинова Батинова
    • 121. Атанас Николов Шопов
    • 122. Костадин Александров Джамбов
    • 123. Цветанка Василева Читакова
    • 124. Кристиан Владимиров Йосифов
    • 125. Йордан Василев Тотев
    • 126. Ангел Георгиев Чобанов
    • 127. Красимира Василева Варадинова
    • 128. Кольо Костадинов Дюлгеров
    • 129. Женя Тодорова Милева
  • 13. ЗАЕДНО ЗА СИЛНА ОБЩИНА
    • 101. Васил Иванов Гюрдиев
    • 102. Димитър Георгиев Янев
    • 103. Кирил Атанасов Чобанов
    • 104. Петър Петров Качулов
    • 105. Тодор Руменов Алексиев
    • 106. Иван Станоев Ивков
    • 107. Живко Ламбов Атанасов
    • 108. Веселин Димитров Димитров
  • 21. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 101. Ренета Тодорова Плевнелиева
    • 102. Анелия Тодорова Уланова
    • 103. Емил Иванов Иванов
    • 104. Димитър Йорданов Воденичаров
    • 105. Христо Георгиев Седмаков
    • 106. Александър Йорданов Байрев
    • 107. Костадин Василев Костадинов
    • 108. Звездалина Атанасова Димитрова
    • 109. Иван Ангелов Богатинов
    • 110. Антоанета Йорданова Вършилова
    • 111. Петя Тодорова Маруденска
    • 112. Любомир Йорданов Томов
    • 113. Мария Ангелова Рабушева
    • 114. Юлия Драганова Трифонова
    • 115. Георги Николов Трайков
    • 116. Елена Александрова Матева
    • 117. Елена Стоянова Моллова Иванова
    • 118. Минка Василева Пананова
    • 119. Кирил Стоянов Дешев
    • 120. Николай Александров Качаков
    • 121. Боян Илиев Чалъков
  • 22. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 101. Костадин Николов Дамянов
  • 25. СДС
    • 101. Христо Костадинов Стоилов
    • 102. Илиан Василев Василев
  • 36. ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 101. Димитър Георгиев Дишев
    • 102. Здравко Сергеев Солаков
    • 103. Райна Валериева Стефанова
    • 104. Георги Иванов Стойчев
    • 105. Ирина Георгиева Бонева
    • 106. Олга Василева Маркова
    • 107. Костадин Георгиев Дърваров
    • 108. Десислава Стефанова Василева
    • 109. Мария Стефанова Пашова
    • 110. Айше Сенай Алиева
    • 111. Цветанка Добричкова Павлова
    • 112. Красимира Янкова Тончева
    • 113. Мария Василева Кичукова
    • 114. Гергана Василева Георгиева
    • 115. Тодор Вакрилов Тодоров
    • 116. Стойко Ангелов Дичев
    • 117. Борислав Спасов Делибашев
    • 118. Мирослав Михайлов Баев
    • 119. Юлия Атанасова Атанасова
    • 120. Стоян Спартаков Пандуров
    • 121. Таньо Аврамов Танев
  • 42. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Румяна Иванова Иванова
    • 102. Марин Георгиев Поповски
    • 103. Йовко Сашов Димитров
    • 104. Димитър Янков Толев
    • 105. Евелина Атанасова Джонджурова
    • 106. Боян Йорданов Наков
    • 107. Ангел Георгиев Мандев
    • 108. Галин Павлов Соколов
    • 109. Тодор Костадинов Моллов
    • 110. Кристияна Илиева Дечева
    • 111. Стефан Петров Бечев
    • 112. Ангел Тодоров Русев
    • 113. Васил Архангелов Александров
  • 46. ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Трендафил Николов Бакалов
    • 102. Ангел Василев Младенов
    • 103. Елена Иванова Костова
  • 51. Земеделски съюз Ал. Стамболийски
    • 101. Десислава Георгиева Терзиева
    • 102. Стоил Димитров Тошев
    • 103. Ангел Стоянов Рахов
    • 104. Димка Захариева Шопова
    • 105. Даниела Димитрова Георгиева
    • 106. Никола Тодоров Панайотов
    • 107. Иван Радков Стаматев
    • 108. Йорданка Иванова Стоицова
    • 109. Стефка Спиридонова Кънева
    • 110. Радка Стоянова Караилиева
    • 111. Димитър Георгиев Зайков
    • 112. Иван Методиев Иванов
    • 113. Лиляна Славчева Кренчева
    • 114. Вивиан Христова Калоянова
    • 115. Васил Иванов Вълчинов
    • 116. Атанас Валентинов Нешев
    • 117. Асен Христов Стоянов
    • 118. Стефка Асенова Казанцева
    • 119. Албена Вълчева Добрикова-Пеева
    • 120. Марин Иванов Мостров
    • 121. Христо Иванов Златарев
    • 122. Илия Василев Караиванов
    • 123. Стоян Георгиев Атанасов
    • 124. Димитър Асенов Шейтанов
    • 125. Роза Любенова Динчева
    • 126. Нина Ангелова Йорданова
    • 127. Ивелина Лъчезарова Анчева
    • 128. Никола Стоянов Стоянов
    • 129. Веселин Димитров Пенков
  • 57. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Неази Азис Таир
    • 102. Рефик Раифов Мухтаров
    • 103. Ердинч Меджит Мерк
    • 104. Айлин Рафетова Салим
    • 105. Цветелина Запрянова Димова
    • 106. Валери Албенов Божков
    • 107. Гюлджан Шаибова Дурмушали
    • 108. Георги Василев Атанасов
    • 109. Емил Стоянов Христов
    • 110. Себахтин Исмаилов Рюстемов
    • 111. Сами Емин Сами
    • 112. Марин Славчев Илиев
    • 113. Расим Бейтула Мухтар
    • 114. Емел Педри Мурад
    • 115. Спас Василев Колев
  • 63. МИР
    • 101. Васил Георгиев Кендов
    • 102. Светла Антонова Трендафилова
  • 66. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Димитър Василев Згуров
    • 102. Мария Костадинова Метларова
    • 103. Христо Георгиев Христов
    • 104. Михаил Петров Тончев
    • 105. Георги Александров Герев
    • 106. Златка Йорданова Вълева
    • 107. Велка Ваклинова Жилкова
    • 108. Димитър Иванов Въчков
    • 109. Даниела Бойчева Кренчева
  • 68. Местна коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“/БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, ЛЕВИЦАТА И БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД/
    • 101. Павел Михайлов Михайлов
    • 102. Владимир Маринов Маринов
    • 103. Боряна Рангелова Бръзкова
    • 104. Ренгинар Рамаданова Мустафова
    • 105. Николай Георгиев Гачев
    • 106. Васко Тодоров Герзилов
    • 107. Жулиета Димитрова Костова
    • 108. Щерю Тянчев Царев
    • 109. Мария Христова – Иванова
    • 110. Симеон Георгиев Симеонов
    • 111. Борис Василев Христев
    • 112. Светозар Гошев Пейков
    • 113. Радослав Иванов Насков
    • 114. Трифон Стойчев Петров
    • 115. Гьонюл Мустафова Тамахкярова
    • 116. Петър Димитров Почалеев
    • 117. Иван Димитров Инджов
    • 118. Георги Павлов Джингаров
    • 119. Веселина Илиева Вълкова
    • 120. Ивета Радева Григорова
    • 121. Светлозар Иванов Иванов
    • 122. Антоанета Гълъбова Стоянова
    • 123. Джейлян Неджиб Иса
    • 124. Цветана Стефанова Спасова
    • 125. Златка Атанасова Янакиева
    • 126. Светослава Димитрова Томова
    • 127. Филчо Янев Амединов
    • 128. Мария Тодорова Манолова
    • 129. Ивайло Данаилов Данаилов
  • 69. МК „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Български земеделски народен съюз“, ПП „ВМРО-Българско национално движение“ и „Партия на Зелените“)
      • 101. Георги Иванов Цанков
      • 102. Иван Георгиев Стоилов
      • 103. Пламен Тодоров Кабаков
      • 104. Йордан Милков Бакалов
      • 105. Божена Страхилова Запрянова
      • 106. Дарина Димитрова Гушкова
      • 107. Елена Василева Портева
      • 108. Румяна Иванова Самоковарева
      • 109. Красимир Георгиев Кирев
      • 110. Димитър Славейков Чушев
      • 111. Тодор Стефанов Агов
      • 112. Николай Ангелов Кочев
      • 113. Иван Георгиев Калоферов
      • 114. Иван Димитров Шопов
      • 115. Цветомир Георгиев Цветков
      • 116. Гинка Александрова Мишева
      • 117. Моника Индраджит- Удаяканта Сурияараччи
      • 118. Димитър Иванов Рудов
      • 119. Йордан Николов Божков
      • 120. Александра Георгиева Митърчева
      • 121. Лазар Кирилов Бакалов
      • 122. Иван Любенов Кръстанов
      • 123. Венцислав Давидов Пехливанов
      • 124. Георги Митков Солаков
      • 125. Цветан Димитров Големански

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Въведете коментар!
Please enter your name here