Вижте кандидатите за кметове на общините в Пловдив област

0
511

На старта на предизборната кампания, ви представяме пълния списък с кандидатите за кметове на всички общини в Пловдивска област:

Кандидати за кмет на община Асеновград

Христо Грудев Грудев – ПП ГЕРБ

Димитър Йорданов Янев – КП „ПП-ДБ“

Димитър Валентинов Гюрев – ПП „Възраждане“

Несрин Рамаданова Рамаданова-Юмерова – ПП ДПС

Петко Василев Чирпанлиев – КП „БСП за България“

Огнян Петров Найденов – КП „Левицата!“

Фикрет Хюдаетов Шабанов – ПП „Национално движение за права и свободи”

Апостол Панков Тименов – МК „Партия Консервативна България“ (Български възход)

Валентин Александров Ройнов – коалиция „Граждани за общината“

Кандидати за кмет на община Брезово

Нели Маринова Минчева – ПП ГЕРБ

Анна Динева Троева – ПП „Възраждане“

Калин Танев Калапанков – КП „БСП за България“

Димитър Стоев Колев – ПП „Български възход“

Ангел Тодоров Иванов – ПП БЗНС

Кандидати за кмет на община Калояново

Живко Иванов Здравков – ПП ГЕРБ

Франц Павлов Селимов – КП “ПП-ДБ“

Атанас Христов Тухлев – ПП “Възраждане“

Веселин Бонов Бонов – КП “БСП за България“

Младен Любомиров Кичев – ПП “Съюз на демократичните сили“

Виктория Гешева Михайлова – КП “Заедно за силна община“

Пламен Данчев Николов – ПП “Партия консервативна България“

Кандидати за кмет на община Карлово

Емил Станев Кабаиванов – местна коалиция СДС (ГЕРБ)

Лиляна Стоянова Драганова – КП „ПП-ДБ”

Кръстьо Стоянов Врачев – ПП „Възраждане“

Джемил Ахмед Караали – ПП ДПС

Веска Маринова Ненчева – КП „БСП за България“

Лъчезар Иванов Бакърджиев – ПП ИТН

Иван Цвятков Хаджийски – КП „Левицата!“

Теодор Делков Шойлеков – КП „Заедно за силна община“

Гънчо Койчев Гънчев – КП „Ние идваме“

Светлозар Аргиров Янков – ПП ВМРО – БНД

Кандидати за кмет на община Кричим

Пантелей Атанасов Тодоров – ПП ГЕРБ

Димитър Емилов Махнев – ПП “Възраждане“

Сюзан Орхан Моллаюсеин – ПП ДПС

Атанас Стефанов Калчев – ПП „Движение нашият град“

Кандидати за кмет на община Куклен

Мария Георгиева Белчева – ПП ГЕРБ

Александър Евгениев Сребчев – ПП“Възраждане“

Ердуан Сали Мехмед – ПП ДПС

Елена Филипова Филева – МК „Партия Консервативна България“

Наил Наим Рустем – ПП „Национално движение за права и свободи“

Кандидати за кмет на община Лъки

Дафинка Евелинова Каменова – ПП ГЕРБ

Атанас Тодоров Куцев – МК „ПП-ДБ“ (ЗНС)

Софка Димитрова Янкова – ПП „Възраждане“

Валентин Чавдаров Симеонов – ПП ДПС

Димитър Йорданов Балабанов – КП „БСП за България“

Кандидати за кмет на община „Марица“

Петър Ангелов Славков – ПП ГЕРБ

Йорданка Хилендарова Змиарова – МК „ПП-ДБ (ЗНС)

Васил Стефанов Пейков – ПП „Възраждане“

Виолета Стефанова Христодулова – КП „БСП за България“

Недялка Пламенова Рангелова – ПП ИТН

Димитър Иванов Иванов – ПП „Обединени земеделци“

Димитрия Атанасова Митренова – ПП „Съюз на свободните демократи“

Мартин Леонидов Бурнарски – КП „Левицата!“

Кандидати за кмет на община Перущица

Мария Асенова Витанова – Вълканова – ПП ГЕРБ

Ради Ботев Минчев – КП „ПП-ДБ”

Мариан Йорданов Тошков – ПП „Възраждане“

Николай Георгиев Баков – КП „БСП за България“

Йордан Любенов Златков – ПП „Консервативна България“

Кандидати за кмет на община Първомай

Асен Бориславов Кичуков – ПП ГЕРБ

Чавдар Петров Здравчев – ПП “ПП-ДБ”

Стефан Янчев Янчев – ПП “Възраждане”

Мурат Ахмед Али – ПП “Движение за права и свободи”

Николай Георгиев Митков – МК “БСП за България”

Христо Стоилов Вълчев – МК “СДС (БЗНС)”

Ангел Атанасов Папазов – ПП “Политическо Движение Социалдемократи”

Николай Шанков Бонев – ПП “Земеделски съюз Александър Стамболийски”

Кандидати за кмет на община Раковски

Павел Андреев Гуджеров – ПП ГЕРБ

Петър Георгиев Власов – КП “ПП-ДБ”

Чавдар Ангелов Земярски – ПП “Възраждане”

Ралица Костадинова Сатанска – КП “БСП за България”

Костадин Дечев Иванов – МК “Национално движение за стабилност и възход”

Кандидати за кмет на община “Родопи”

Пламен Димитров Спасов – ПП ГЕРБ

Димитър Василев Згуров – КП “ПП-ДБ”

Румяна Иванова Иванова – ПП “Възраждане”

Неази Азис Таир – ПП “Движение за права и свободи”

Павел Михайлов Михайлов – МК “БСП за България”

Георги Иванов Цанков – МК “Обединени земеделци”

Васил Георгиев Кендов – ПП МИР

Кандидати за кмет на община Садово

Калина Георгиева Стаменова – ПП ГЕРБ

Никола Димитров Мандев – КП “ПП-ДБ”

Тошо Георгиев Георгиев – ПП “Възраждане”

Димитър Бориславов Здравков – КП “БСП за България”

Марин Драганов Йосифов – ПП “Български социалдемократи”

Кандидати за кмет на община Сопот

Иван Николов Петков – ПП ГЕРБ

Иван Христов Минков – ПП “Възраждане”

Станислав Илиев Стоенчев – МК “БСП за България”

Димитър Петров Митев – ПП ИТН

Иван Дончев Дончев – МК “Заедно за силна община”

Деян Филчев Дойнов – ПП “Бъдеще за родината”

Кандидати за кмет на община Стамболийски

Георги Рангелов Мараджиев – ПП ГЕРБ

Стоян Николов Таслаков – ПП “Възраждане”

Захари Михайлов Захариев – ПП ИТН

Петър Георгиев Неделев – МК “Алтернатива на гражданите”

Кандидати за кмет на община Съединение

Атанас Генов Балкански – ПП ГЕРБ

Кристина Стоянова Крислова – КП “ПП-ДБ”

Даниел Николаев Кацарски – ПП “Възраждане”

Георги Стоянов Маринчешки – МК “БСП за България”

Георги Любенов Руменов – ПП “Български земеделски народен съюз”

Кандидати за кмет на община Хисаря

Пенка Йотова Ганева – ПП ГЕРБ

Нина Маркова Севова – КП “ПП-ДБ”

Владимир Христов Топалов – ПП “Възраждане”

Ива Иванова Вълчева – КП “БСП за България”

Гатьо Тодоров Султанов – МК “СП Български път (БЗНС, ИТН ПКБ)”

Найден Павлов Павлов – КП “Заедно за силна община”

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Въведете коментар!
Please enter your name here