ПЪРВЕНЕЦ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ОСТАНА БЕЗ ПИТЕЙНА ВОДА

0
1732

Стотици сигнали получихме в редакцията на „Родопи инфо” от живущи с.Първенец, че от ранни зори селото е без вода.

Свързахме се с кмета на селото Ренета Плевнелиева, тя коментира, че днес за пореден ден селото остава без питейна вода, аварията която остави днес селото без вода е пред детската градина, което затруднява работата на забавачката.Водопровода е над 60 годишен от стари етернитови тръби.

Очевидно тръбите са стари и затова се пукат толкова често, нужно е да се подменят изцяло. В противен случай ще стоим на воден режим още дълго по време на такава страшна пандемия.Искаме да сме в Европа, но има ли в Европа такова чудо”,възмущава се жител на селото.

През месец май тази година селото е оставало11 пъти  без вода.

Всекидневно се тръби по медиите как трябва да спазваме строги хигиенни норми, а всъщност как да ги спазваме, зададе реторичен въпрос млада майка.

Не се знае кога ще бъде отстранена аварията.

Коментарите са излишни!

 

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Въведете коментар!
Please enter your name here